Your stories

Books are the quietest and most constant of friends; they are the most accessible and wisest of counsellors, and the most patient of teachers. Charles W. Eliot

Differences between love and marriage

13. kapitola

ehm....tak sex nebude;)

Kapitola 13. Nejdříve snídaně

A/N: Prosím čtěte! Promiňte, že to tak dlouho trvalo, ale moje múza (Yancie) byla nemocná a ona stojí na prvním místě zároveň s karate a školou. Ale ať je to, jak chce, díky za čtení mých blábolů. A všem, kteří se obtěžují čtením zbytku povídky, díky. PS. Vím, že je Legolas trochu zženštilý a slabošský, vím, jak jsem ho napsala a důvod té svatby je právě, aby dospěl. Takže, neříkejte, že moje předchozí psaní je na nic, vím o tom. Psala jsem to, když mi bylo patnáct a teď jsem oslavila osmnáct, takže je to už docela staré. A díky každému, kdo nekritizuje moji mizernou práci, zvláště hihňání a Legolase jako ženu. Miluji vaše komentáře, ačkoliv mám ráda jen ty zdvořilé, ty prostě zabírají nejvíc.

Mimo jiné, nebudu uveřejňovat sexuální scény, jo?

 

O dvě hodiny později, než kapitola 12

 

Legolas se probudil pozdě v noci a pokusil se převalit se. Jeho tělo ho bolelo na tolika místech, ale proč? Cítil těžkou váhu spočívající na jeho těle, ačkoliv jeho nohy byly volné. Jeho hlava byla zachycena ramenem a bohy se dotýkaly manželových. Byla černočerná tma a Legolas tím byl trochu nervózní, protože byl doma zvyklý mít oheň v krbu, nebo pochodeň jako osvětlení.

Promnul si oči a vzhlédl k černému stropu. Všechny jeho pohyby konečně probudili spícího elfa na něm a lord se zvedl na lokty.

Haldir se podíval na svého spolunocležníka se znepokojeným pohledem v očích.

„Jsi v pořádku?“

„Nejsem si jistý, můj pane, všechno je teď poněkud zmatené,“ vykrucoval se trochu a cítil, jak se lordovo ochablé mužství začíná znovu napínat. (sex. scéna na AFF)

Pár se koupal v dozvucích jejich druhého milování, ale Legolas měl na tváři bolestný výraz.

„Popravdě, Legolasi, jsi v pořádku?“

„Myslím, že ano. Jen se cítím trochu nepohodlně. Předpokládám, že ta bílá věc bylo semeno?“ cítil se vážně hloupě, když se musel zeptat, ale jeho zvídavá mysl to chtěla vědět.

„Ano, to bylo semeno, co jsi cítil vcházet do svého těla. Je to to samé, jako to co vychází z tvého těla, ačkoliv díky tomu mému můžeš otěhotnět,“ byl stále zaražen naivitou mladého elfa, kterého v jeho životě příliš ochraňovali. Král Thranduil určitě nechtěl, aby měl Legolas nějaké zkušenosti se sexem, dokud se neoženil. A bylo docela lehké udržet Legolase od těchto myšlenek s tolika stážemi, které se o něj starali.

„Oh, dobře, jen jsem se ujišťoval, že jsem tak pošetilý, jak jsem jednal,“ byl princ naštvaný sám na sebe za to, že se před svým manželem choval tak hloupě.

„Hej, takhle teď nemůžeš urážet mou manželku. Měli bychom bojovat, ale nechám to protentokrát být.“ Haldir se ohnul a políbil rychle Legolase na krk.

„Vedeš si velmi dobře. Nejsi hloupý, jen nezkušený.“

„Děkuji, Haldire,“ zazíval Legolas. „Ale nevadilo by ti, kdyby ses o kousek posunul? Začínají mě bolet stehna.“

„Oh, promiň. Musím vážit hodně.“ Ty hlupáku, skoro jsi umačkal svou ženu k smrti a nevšiml sis toho, pomyslel si soukromě. Vytáhl své mužství ze své ženy, odvalila se na stanu a přitulil se k princi.

Legolas usnul a Haldir zíral dolů na spící krásku. Byl to rozhodně ten nejkrásnější elf, jakého kdy Haldir potkal, a jeho krása zastiňovala dokonce i krásu Večernice.

Haldir se naklonil a políbil svou lásku na rty. Lásku? Miluji ho? Zadíval se na něj o pár chvil déle. Ano, tohle by mohla být láska. Jeho sladký anděl byl tak starostlivý, nevinný, tichý a ostýchavý, ale měl nepředvídatelný smysl pro humor a horkokrevnou povahu, když na něj někdo naléhal Miluji ho, pomyslel si Haldir. Chtěl vyzpívat svou zamilovanost k téhle překrásné bytosti z hor a nejvyšších stromů. Ale jak mu to ukážu? Nechci, aby si myslel, že mě musí milovat nazpět. Následoval příkladu své lásky a usnul, zatímco přemýšlel o té myšlence.

 

**********

 

Následující ráno

 

Ráno po svatbě se Legolas probudil v posteli sám. Na chvíli se divil, kde jsou jeho stráže, protože nikdy nebyl sám. Potom se mu vyjasnilo a vzpomněl si, že je v Haldirově talanu, a co víc, v Haldirově posteli. Pomalu se posadil, trochu rozbolavění z lordových včerejších aktivit. Rozhlédl se po sparťansky zařízené místnosti. Anar už vyšla na oblohu a on měl docela hlad.

Legolas zaslechl, jak se někdo blíží k ložnici a otevírá se zavrzáním dveře. Lordovy modré oči nakoukly dovnitř a potom se objevil i zbytek jeho těla.

„Dobře, že jsi vzhůru.“ Haldir byl už oblečený do vínové tuniky a černých legín. Vešel a posadil se k Legolasovi, který se opíral o čelo postele, potom se naklonil a krátce Legolase políbil.

„Jsi v pořádku? Nic tě nebolí?“

„Jen pár nevýznamných bolestí, všechno ostatní je osobní,“ cítil na sobě lordův zaujatý pohled. Haldir objal svými pažemi prince a přitáhnul si ho k sobě. Legolas se cítil odhalený, když seděl nahý tak blízko, bez pyžama, ale lordovo objetí bylo příjemné.

„Plánuješ se dneska obléct nebo takhle zůstaneš celý den?“ zamumlal mu manžel proti krku.

„Nevím, kde je moje oblečení.“

Věděl, že sem jeho věci přestěhovali, ale kam přesně to neměl ponětí.

„Jsou v té malé skříňce vedle koupelny,“ Haldir odpověděl a odvrátil svou tvář od bodu na princově krku, který byl perfektní k líbání.

„Ale líbíš se mi víc takhle, kdykoliv připravený.“ Haldir začal prince pokládat na postel, ale prince se zpod něj odkulil a vylezl z postele.

Legolas došel ke skříni a začal vytahovat věci na ráno.

„Můžeš mě mít poté, co se nasnídám a okoupu.“ 

Nechal svého vyjeveného manžela sedět na posteli a zavřel dveře.

Haldirovi hlavou probleskly dvě myšlenky najednou. Tak dobrá, ten malý uličník a druhá byla, nemáme tu žádné jídlo. Haldir vstal a šel hledat nějaké jídlo pro svého překrásného partnera.

 

***

 

Princ stál v koupelně a snažil se vyrovnat s odhaleními předešlé noci. Byl teď těhotný? Uviděl nepatrné množství krve na svých stehnech předtím, než vlezl do vany. Legolas byl strašně rozbolavělý a rozhodně by to bylo nepohodlné, kdyby se na chvíli posadil. Zřejmě to nebudou dělat víc než jednou. Bude krvácet pokaždé? Bude to vždycky takhle nepohodlné? Přál si, aby se mohl zeptat Haldira na tyhle otázky, ale nechtěl se zdát stejně hloupý, jako v noci.

Když už byl konečně oblečený a připravený na snídani, vystoupil z koupelny a zamířil do kuchyně, nebo co alespoň doufal, že byla kuchyně. Rozhlédl se po talanu a té troše výzdoby uvnitř, než si všimnul, že Haldir byl pryč.

Legolas neměl ponětí, co dělat, tak tam jen tak stál a čekal. O deset minut později se otevřely dveře a dovnitř vešel Haldir, jeho bratři a dva další muži.

„Přinesli jsme ti snídani, lásko.“ Haldir udělal velké divadlo z předávání košíku a hluboce se uklonil předtím, než Legolase políbil a řekl mu, aby každému trochu naservíroval.

Legolas rychle servíroval ovoce, chléb a vodu, než se sám posadil a začal jíst. Muži mluvili o nedávné aktivitě na hranicích a o tom, kdo by tam měl být přiřazen jako další. Haldirovi přátelé byli také vojáci a byli očividně poručíci. Jeden se jmenoval Heslond a ten menší byl Aarand.

Konečně se vojáci obrátili i na Legolase.

„Takže, Haldire, tohle je tvá žena? Já jsem poručík Aarand a tohle je můj bratranec, poručík Heslond, k vašim službám, můj princi.“

„Rád vás poznávám, poručíci,“ Legolas přikývl hlavou na potvrzení. Aarand se zdál docela přátelský, ale Hesond nad tím jenom pozvednul obočí a pokračoval v konverzaci s Orophinem. Elfové dojedli a odešli s příslibem, že se později večer setkají na lučištnickém cvičišti.

„Omlouvám se za to,“ zašeptal Haldir do manželčina ucha. „Nemyslím, že by jim došlo, že chci být se svou manželkou sám, když mám týden volna.“

„Nevadilo mi to, koneckonců je to tvůj talan,“ řekl Legolas, když odklízel ze stolu poslední nádobí.

„Ne, je to náš talan a věřím, že by tě tvůj otec, bratři a královna Arwen rádi viděli. Tvá rodina řekla, že na chvíli půjdou do zahrad, a pravděpodobně tam ještě jsou,“ potkal je při cestě do kuchyně a všichni se zajímali, jak se daří princi.

„Oh, můžu jít?“ Legolas si nebyl jistý, jestli měl žádat o svolení, ale nevěděl, co líbánky obnáší.

„Samozřejmě, potřebuji mluvit s lordem Celebornem takže se s nimi můžeš setkat, zatímco tam budu. A nezapomeň vyzvednout Yancie.“

Vstali a vydali se po svém k zahradám a Lordovu talanu.

„Zůstaň tady, já si tě potom vyzvednu.“ Znovu Legolase políbil a zamířil dovnitř. Princ vstoupil do zahrad, a když zaslechl otcův hluboký smích, uháněl tím směrem.

Legolas letěl krkolomnou rychlostí k otci, ale zastavil se předtím, než ho mohli zahlédnout. Nakoukl skrz keř a uviděl, jak se na něj Celarion usmívá. Legolas přiložil prst ke rtům a naznačil, že je chce chvíli pozorovat. Potom vstal a vstoupil do otcova zorného pole.

„Legolasi, můj maličký, rád tě vidím,“ pozdravil Thranduil své nejmladší dítě. Byl překvapený Legolasovou rezervovaností, protože místo toho, aby mu jeho syn skočil do náruče, ho objal. Nikdo nenadhodil, co se stalo poté, co odešli z oslavy, a Legolas doufal, že to tak i zůstane.

Předtím než přišel Haldir, mluvili o tom, kde budou Celarion a Mwalin, a kdy odjedou. Haldir jej pak vzal do kuchyní, kde si vyzvedli jídlo, a zamířili zpět do talanu.

 

TBC…

 

A/N: promiňte, že je to tak krátké, ale snažím se přijít na to, jak se dostat z bodu A do bodu B. Má múza (Yancie) je nemocná, takže se snažím potěšit všechny a při tom zachovat zápletku tak, jak má být. Takže dokud se má múza neuzdraví, bude těžké psát dlouhé kapitoly. Doufám, že brzo najdu nějakou inspiraci. Pokud dostanu nějaké vážně míněné komentáře, možná se mi povede vytvořit jakés-takés pokračování. Jo a propos, promiňte za remix Boba Carlisle – Butterfly Kisses, pokud se někdy vdám, chci tuhle píseň.


 

kapitola 12.      kapitola 14.

 

Poslední komentáře
20.05.2010 23:53:50: pardon zapomněla jsem se podepsat ardhaniell
20.05.2010 23:52:21: nádherná kapitolka ... povedla se jen tak dál :) .. těším se na další Nás na východě to asi čeká ...
18.05.2010 13:38:25: super ... hrozně jsem se na tuhle kapitolu těšila ... je to jedna z mála věcí, které mě drží nad vod...
 
All these stories belongs to its rightful owners, I own nothing and have no benefit from their work.